دیدگاه ها (۸)

بیانیه شماره هشتصدم مهندس میر حسین موسوی

ملت قهرمان ایران با گذشت قریب 4 سال از انتخابات من به نمایندگی شما به مبارزه ادامه می دهم . و پرده از دروغهای دولت برمی دارم . لطفا به مقاومت خود ادامه دهید .

آنها بدانند که ما خوارج نیستیم . خوارج آمریکا و انگلیس هم نیستند .
آنها با اینکه در خارجند ولی از ما هستند .

در ضمن اغتشاش گر هم نیستم ولی از آنان که چند روز اول اغتشاش کردندحمایت می کنم ولی متأسفم که دست از اغتشاش برداشتند .

ممکن است به کوفه بروم و از آنجا نهضت شما مردم را رهبری کنم

با تشکر میر حسین موسوی رئیس جمهور قانونی ایران
=============================
با سلام

رهبر عزیز ما با اغماض بر موضعگیری خلاف این کاندیداهای به اصطلاح معترض لطفی به آنان و رئیس بزرگشان کردند تا به آغوش این ملت باز گردند و در مقابل این ملت و انقلاب موضع گیری نکنند .. که متأسفانه اینها هم شدند شاپور بختیار و بنی صدر و منتظری که رهبری را تنها گذاشتند و نصیحت او را نپذیرفتند .

والسلام و من الله التوفیق
//blog.ir/media/images/guest.png?1 قاسم صفایی نژاد
سلام
ما پشت سر رهبری حرکت میکنیم و تا وقتی ایشان دستور دهند با رأفت اسلامی با آنها برخورد میکنیم. فعلا فقط رأفت اسلامی و حرف هایی برای حفظ آرامش البته در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی.
یا علی
پروردگارا! این عزت براى من بس است که بنده تو باشم و بالاترین افتخار براى من آن است که تو پروردگار من باشى. تو همان گونه‏اى که دوست دارم. پس مرا آن طورى که دوست دارى، قرار ده!

التماس دعا در این ماه عزیز
اسم تو همه جا رو پُر کرده، نه اسم ما. ما به خیالمون شهرت داریم...
التماس دعا.یا علی
//blog.ir/media/images/guest.png?1 رای من کجاست
احمدی نژاد هم رای های مردمو همینطوری ریخت دور. به همین سادگی که تو کامنت های مخالفت رو پاک می کنی.
تف به عدالت خواهی تو خالی و رافت چوب و جماق و گلوله اتون.
تف به خواسته های نامعقول شما که فقط زور میگید خودتون هم نمی دونید چی میخواهید تف به آدم های بی منطق تف به همه اونهایی که کارشون شده فحاشی.تف به اونهایی که هر چی از دهنشون در میاد میگن.تف به به اونهایی که حرمت هیچ چیز رو ندارند. تف به اونهایی که عقل و شعورشون اندازه ی حرفهایی که از دهنشون در میاد.تف به ادمهای احمق بی منطق.تف به آدمهای فحاش. الهی با همونهایی محشور شید که حماستشون رو میکنید.قاسم تف کم آوردم تف برسون..خلاصه اینکه لطفا محترمانه دهنتون رو ببندید و کمتر توهین کنید.البته شعور و فهم هرکس به اندازه حرفهایی که از دهنش در میاد.
دیگه شورش رو دراوردید هرچی دلتون میخاد میگید و به هر کسی دلتون میخاد توهین میکنید.بعد هم میگن ازادی نیست واقعا مظلوم واقع شدید دلها کباب شده
//blog.ir/media/images/guest.png?1 قاسم صفایی نژاد
سلام به یکی از مردم
به نظر من شما نباید از اخلاق خارج بشی. هر کس در حد شخصیت خودش حرف میزنه. اونا اگه اونطوری حرف میزنن، دلیل نمیشه ما مثل خودشون جوابشون رو بدیم همیشه. بعضی وقتا لازمه ولی نه همیشه
من به ((رای من کجاست)) میگم که حق با شماست. من کامنت های مخالفی که حاوی توهین باشه رو تا جایی که بتونم پاک میکنم. چون فکر میکنم اینجا وبلاگ منه و تووش آزادم. اشکالی داره از نظر شما که من در وبلاگ خودم آزاد باشم؟ شما هم میتونی نظرات من رو از وبلاگ خودتون پاک کنید
سلام این کامنتها چه ربطی به موضوع (خدا) داشت
:-O
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.