پژوهشگروبلاگ شخصی قاسم صفایی نژاد

انتشار شماره شانزدهم مدیریت رسانه

به گزارش روابط عمومى ماهنامه علمى تخصصى مدیریت رسانه، شماره ١۶ این ماهنامه در روز ٢۵ اسفند ماه با ٩ مقاله منتشر شد.

در بخش سرمقاله مدیر مسئول این ماهنامه به توضیح تاثیر بردارى انتخابات ٧ اسفند از رسانه‌هاى سایبرى از جمله اپلیکیشن‌هاى تلفن همراه می‌پردازد.

او انتخابات ٧ اسفند را پدیده‌ای کم سابقه در تاریخ سیاسی ایران در بحث تبلیغات نامید و نوشت: قدرت در جهان امروزى معناى گذشته خود را از دست داده و این تغییر قدرت به دلیل رشد سریع فضاى سایبرى و ایجاد زمینه‌هاى جدید و مهم در سیاست است.

٩ مقاله موجود در این شماره به شرح زیر است:

- مدیریت و اقتصاد در رسانه‌هاى آنلاین در ایران نوشته دکتر حمید ضیایی‌پرور که در آن با استفاده از جامعه ١۵٠ موردى به بررسی اقتصادى رسانه‌هاى مجازى در ایران می‌پردازد.

- مصاف خبرى و جنگ رسانه‌اى در مناسبات بین‌المللى نوشته غلامحسین اسلامى فرد.

- پارادایم جدید یادگیرى در عصر دیجیتال نوشته دکتر مریم حق شناس.

- مدیریت تولید و توزیع پیام‌هاى ارتباطى نوشته دکتر فاطمه عیدى و لیلا کتوک که در این پژوهش شاهد مقایسه خبرگزارى جمهورى اسلامى و رسانه‌هاى خارجى هستیم .

- نشانه شناسی رنگ در تعزیه نوشته هادى البرزى و سهیلا مقدم .

- شناخت عوامل مؤثر تولید گزارش خلاق رادیویی نوشته احمد امین فرد.

و در آخر مقاله‌ای از راج آگنیهترى و تیم او به زبان انگلیسى درباره تأثیر رسانه‌هاى اجتماعى بر رضایت مشترى در روش فروش b2b  در این ماهنامه بازنشر داد شده است.

«مدیریت رسانه» در بازه زمانی ماهنامه و به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی مهدی قمصریان و سردبیری دکتر قاسم صفایی‌نژاد منتشر می‌شود؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت اشتراک نیم‌بهای نشریات در سایت eshterak.ir عضو شوند.همچنین برای تماس با ماهنامه مدیریت رسانه می‌توانند از طریق رایانامه info@mediamgt.ir و یا شماره پیامک ۵۰۰۰۱۲۶۷ ارتباط حاصل نمایند.

ثبت نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است